Телефон:+38 (097) 290-82-64,
+38 (093) 790-72-80
Skype:master-photo.com.ua

ПРОФЕСІЙНе ОБРОБлення ФОТОГРАФІЙ

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Блог про реставрацію, ретуш, фотомонтаж фото

Найімовірніше, в кожному будинку знайдуться численні альбоми з фотографіями різних часів, які нагадують про значущі моменти життя. У старших поколінь можна знайти фотокартки воєнних років, а в інших старовинних архівах можна знайти збережені дореволюційні фотознімки. Час не може стояти на місці: через десятиліття фотографії вицвітають, тьмяніють, папір жовтіє. На фотокартках з'являються заломи, утворюються подряпини і навіть брудні або жирні плями. Значні зміни далеко не в кращу сторону зазнають фотографії, які особливо дорогі людям, - ті фотознімки, які роками зберігаються ближче до серця. За рахунок такого зберігання фото тріскається, мнеться і навіть може порватися. Одним словом, старі фотокартки втрачають свій зовнішній вигляд.
Історія фотомонтажу
Фотомонтаж - це процес (і результат процесу) створення складеного фото шляхом розрізання та суміщення елементів різних фотографій.
Зведену картинку раніше іноді фотографували для того, щоб остаточне зображення виглядало безшовним. Сьогодні фотомонтаж здійснюється за допомогою програмного забезпечення для редагування зображень. Цей метод називається фахівцями «композіціонірованіем» (compositing), також його часто називають «фотошопінг» (photoshopping).

Оброблення фотографій

Ретуш фотографій обличчя

Редагування фотографій

Фотомонтаж та колаж

Обробка фотографій стильними ефектами

Рекламна ретуш

Додаткові послуги

Якщо не підходить жоден розділ

Дизайнерські послуги

Фірмовий стиль

Веб-дизайн

МИ НА FACEBOOK
tel. +38 (097) 290-82-64, +38 (093) 790-72-80;
skype: master-photo.com.ua;
email: service@master-photo.com.ua