Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Блог про реставрацію, ретуш, фотомонтаж фото

В еру розвитку інформаційних технологій фото зроблені з допомогою високо-технологічної, якісної цифрової фототехніки та відретушовані в багатофункціональних графічних редакторах перевтілюються на справжні шедеври сучасного фотомистецва. Запорукою створення успішних фотоколекцій є не лише талант та досвід фотографа, а й наявність та використання професійної фотокамери. Якщо Ви бажаєте розвиватись в даному напрямку, як спеціаліст, тоді треба попіклуватись про придбання подібного технічного приладдя. Хоча якісний та надійний цифровий фотоапарат буде цілком доречним й для любительської фотозйомки. Такі фотографії подарують масу приємних емоцій й допоможуть увіковічнити щасливі миті життя.

 
Добрий та сучасний фотоапарат - запорука якісного фото
У цій статті розповідається про реставрацію старих фотографій у минулому та в теперішній час. Даються пояснення того, що таке реставрація як комплексу послуг. Які є способи повернути фотографії її початкові властивості. Також розповідається про послугу розфарбовування старих фотографій, яку надають фахівці "Мастер-Фото".
Історія фотомонтажу
Стаття про фотомонтаж, що розповідає історію зародження, розвиток як індустрію цього напрямку фотообробки. Дізнаєтесь про першого винахідника фотомонтажа.
Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу