Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Колірна та тонова корекція фотографій

Натисни на фото, щоб переглянути нашу роботу у повний екран

Вартість: Колірна та тонова корекція фотографій
15 грн.
Замовити

Корекція фото

Фотопослуга «Колірна корекція фото» – це продумана корекція кольору на фотографічному знімку з метою досягнення кращого та більш ефективного результату. Вона може полягати у зміні як цілої кольорової гами,  так і у внесенні змін у вибрані кольори.


Фотопослуга «Тонова корекція фото» – це корегування балансу між світлими ділянками на фотографії та темними. Фактично,  це виправлення недоліків  в освітленні та контрасті.


Для чого це потрібно? Отримані фотографії майже завжди мають недоліки – вони можуть бути або надто світлими, або надто темними, з невиразними, надто млявими деталями тощо. Це трапляється тому, що фотографії бувають відзняті в різних умовах освітлення, неправильно налаштованим фотоапаратом, наприклад, з надто сильним спалахом, саме тому перефотографований матеріал має різну кольоропередачу - десь яскравіше, десь темніше, десь забагато жовтого кольору, десь синього тощо.

Також колірна корекція фотографії необхідна для збільшення насиченості кольорів, контрастності, тонування, чорно-білої фотографії, сепії або для надання зображенню якогось особливого стилю.


Кольорокорекцію фотографії можна також використовувати як інструмент реалізації творчого замислу. Адже, коректуючи певний колір в фотографії ,можна змінювати його сприйняття. Фотографія може бути «теплою», «холодною», романтичною тощо.


Тому, кольорокорекція займає важливе значення при обробці фотографій.


Увага! ТЕХНІЧНІ МОМЕНТИ. Просимо надсилати відскановану фотографію в розширенні 300 dpi та збережену в одному з таких форматів: jpg, png, tiff. Обов’язково потрібно надсилати кожну фотографію в окремому файлі. В одному замовленні ви можете відправити декілька фотографій.


Колірна і тонова корекція фотографій містить:

  1. Налаштування тонового діапазону
  2. Яскравість та контрастність
  3. Кольоровий тон та насиченість
  4. Світло й тінь
  5. Заміну кольору на зображенні
  6. Вибіркове збільшення насиченості
  7. Вибіркове збільшення яскравості
  8. Збільшення різкості зображення

За вашим бажанням абсолютно безкоштовно ми нанесемо будь - які пам'ятні написи на фотографію. Це може бути рік, коли зроблена фотографія, місце, де зроблена фотографія, ім'я та прізвище того, хто зображений на фото. Якщо ви хочете реалізувати кольрокорекцією якийсь творчий задум,  то просимо за потреби вказати це в коментарях до замовлення.

Акція! Кожного місяця серед наших клієнтів (до 5 числа) ми розігруємо три гарні фоторамки.
Достатньо зробили одне замовлення і у вас є шанс на подарунок.
Розіграш буде проходити на нашій сторінці у Facebook

Коментарі

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу