Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Розфарбовування фотографій
Вартість: Розфарбовування фотографій
35 грн.
Замовити

Розфарбовування фотографій

Шкода, що у наших бабусь і дідусів не було можливості робити кольорові знімки, коли вони були молоді. Всі фотографії тоді виходили сірими, нудними, з кам'яними обличчями.

Сьогодні є можливість виправити цю прикру обставину і потішити своїх близьких. Для цього ви можете замовити фотопослугу «Розфарбовування фотографій» і надіслати нам вашу відскановану чорно-білу фотографію, а ми розфарбуємо її  природніми кольорами і ваша фотографія стане виглядати по-новому - яскравішою, цікавішою, радіснішою.

Розфарбовування чорно-білих фотографій – це клопітка праця, яка вимагає концентрації уваги, акуратності, художнього відчуття смаку, для того щоб не втратити реальну атмосферу того часу. 
Ви можете надіслати нам для розфарбовування не лише чорно-білу чи в режимі сепія фотографію, а й кольорову. Часто буває так, що кольорова фотографія з часом втратила насиченість кольору, з’явились пошкодження, то чому би її не відновити.

Розфарбовування чорно-білої фотографії в кольорову містить:

  • Тонову корекцію (корекцію світла і тіней)
  • Підчищення недоліків на самій фотографії.(плями, подряпини, тріщини тощо)
  • Відновлення втрачених фрагментів (використання різних методів, щоб відновити втрачений фрагмент на фотографії, включаючи монтаж)
  • Розфарбовування

За вашим бажанням абсолютно безкоштовно ми нанесемо будь які пам’ятні написи на фотографію, це може бути рік чи місце, коли зроблена фотографія, ім’я та прізвище того, хто зображений на фото. Також ми можемо розфарбувати фотографію в кольорах, які ви бажаєте. Їх варто вказати в коментарях до фотографії (колір очей, волосся, шкіри тощо).

Фото студія Мастер-Фото відмінно розфарбує вашу чорно-білу фотографію графічним редактором Adobe Photoshop. 

Акція! За репост з коментарем в соцмережах: Facebook, ВК, Однокласники, Twitter та Google+ знижка до 50% на одну з наших послуг.

Коментарі

Фотопослуги

Послуги фотографа Майстер-Фото

Ретуш фото

Редагування фотографій

Фотомонтаж та колаж

Обробка фотографій

Рекламна ретуш

Додаткові послуги

Якщо не підходить жоден розділ

Курс Adobe Photoshop від Майстер Фото

Дизайнерські послуги

Фірмовий стиль

Веб-дизайн

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу