Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Візитна картка

Натисни на фото, щоб переглянути нашу роботу у повний екран

Вартість: Візитна картка
50 грн.
Замовити

Зробити візитну картку

Візитна картка - це шматок паперу чи картону розміром 90х50 мм. Це є неофіційний паспорт людини, оскільки в ній знаходиться найважливіша інформація, необхідна при першому знайомстві.

Візитка як правило містити ім'я власника, найменування компанії та контактну інформацію.

Візитки умовно можна поділити на 3 види: корпоративні, ділові та особисті.

Корпоративна візитна картка, як правило, не містить імен і прізвищ. Під час друку в ній вказується інформація про компанію, вид діяльності, перелік послуг, контактні телефони, схема проїзду, адреса інтернет-сторінки. Безпосередньо, корпоративна візитка відтворює фірмовий стиль компанії, має рекламний характер і в основному використовується на   конференціях,  виставках, презентаціях.

Ділову візитку використовують в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам.   Обов'язково вказують  на ділових візитках ім'я та прізвище, посада бізнесмена, а також назва фірми і галузь її діяльності. Відповідно до загальносвітової практики і за правилами ділової мови спочатку повинні бути вказані ім'я, по батькові, а потім - прізвище. У розробці дизайну візитки використовується фірмовий стиль компанії та логотип. Такі візитки, зазвичай, мають строгий дизайн. У державних службовців та депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних відзнак, таких як   герб країни та прапор. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету. Винятком є дипломати і вищі державні посадові особи. Ділові візитки повинні містити шрифти, які легко читаються. Не рекомендується застосовувати складні декоративні шрифти, курсивне виділення, а також виділення «жирним».

Особисті візитки зазвичай використовуються в неформальному спілкуванні при дружньому знайомстві. Також популярні вони серед само зайнятих осіб. У такій візитці, практично завжди, вказуються ім'я, прізвище та номер телефону власника. Посаду і адресу у візитці такого виду можна не вказувати. Друк візитки може бути виконаний в будь-якому стилі і розроблятися відповідно до індивідуальних побажань власника.  

Візитка може бути строгою, консервативною чи, навпаки, підкреслено аристократичною, вишуканою чи навіть зухвалою.

Ми не використовуємо дизайнерських шаблонів, а створюємо унікальний дизайн візитної картки згідно з вашими побажаннями.

Не забудьте в коментарях до замовлення вказати всі необхідні реквізити, які мають бути розміщені на візитній картці і якнайповніше опишіть стиль візитки.

Акція! Кожного місяця серед наших клієнтів (до 5 числа) ми розігруємо три гарні фоторамки.
Достатньо зробили одне замовлення і у вас є шанс на подарунок.
Розіграш буде проходити на нашій сторінці у Facebook

Коментарі

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу