Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Фотомонтаж фотографій
Вартість: Фотомонтаж фотографій
60 грн.
Замовити

Фотомонтаж фото

Одним з найскладнішим в дизайнерській справі, а, з іншого боку, найзахоплюючішим є створення фотомонтажу та колажу.


Уявіть себе на фотографії разом з зіркою кіно, чи учасником якоїсь революції або персонажем картини відомого художника - ідей для монтажу може бути велика кількість, наша студія прикладе всіх зусиль, щоб реалізувати найсміливіші ваші фантазії.


Чим же відрізняється фотопослуга монтажу від колажу? Обидва складаються із набору фрагментів. Але фотомонтаж, на відміну від колажу, повинен бути реалістичним, через те слід прикласти ряд додаткових зусиль, щоб створити відчуття правдоподібності.


Для роботи над фотомонтажем недостатньо підбирати фрагменти, необхідно провести додаткову роботу для «підгонки» фрагментів один до одного. Для фотомонтажу слід використовувати зображення одного ракурсу.


Фотомонтаж фотографії містить:

  • Підбір фрагментів для монтажу
  • Кольорокорекцію та контраст фрагментів
  • Вирізання об'єкта чи  об'єктів з фотографії
  • Створення композиції
  • Кінцеву ретуш фотографії

За вашим бажанням абсолютно безкоштовно ми нанесемо будь-які пам'ятні написи на фотографію, це може бути рік, коли зроблена фотографія, місце, де зроблена фотографія, ім'я та прізвище того, хто зображений на фото. Просимо за потреби вказати це в коментарях до замовлення.

Акція! За репост з коментарем в соцмережах: Facebook, ВК, Однокласники, Twitter та Google+ знижка до 50% на одну з наших послуг.

Коментарі

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу