Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Друк фото на чашках
Вартість: Друк фото на чашках
90 грн.
Замовити

Друк фото на чашках

Замовити друк фото на чашці можна у нашій компанії Майстер Фото. Ми пропонуємо вам цікаву послугу - Сувенірна чашка. Це означає, що ми можемо нанести будь-яке фото та будь-який текст на кружку, і тим самим ви будете мати пам'ятний та чудовий подарунок для себе чи для близьких.

Ми спочатку готуємо монтаж одної або двох фотографій з написами. Написи можуть бути будь-які, лише ваш політ фантазії. Під ваші побажання, узгоджуємо з вами дизайн кружки, тоді наносимо на чашку написи та зображення і вам відправляємо готовий сувенірний товар.

Давайте подумаємо, що можна друкувати на чашках. Для прикладу це можуть бути ностальгійні фотографії, які будуть навіювати приємні спогади власнику чашки. Також можна наносити логотип фірми. Це чудовий маркетинговий інструмент. Адже чашки можна розповсюджувати. На таких чашках буде логотип компанії, послуги компанії, та звісно її контакти. Також часто у нас замовляють друк на чашці відомих висловів та афоризмів. Чашка в такому разі виступає мотиватором для його власника. Також можна наносити імена власника чашки, та що означає його ім'я, то що.

Технічні характеристики друку фотографії на чашці

Ви можете надсилати нам своє фото, що потрібно буде нанести на чашку. Формат .jpg або .tiff. Бажане розширення 300dpi.

Друк фото на чашці ми здійснюємо методом сублімації, що дозволяє горнятка мити у посудомийних машинах, та характеризуються стійким покриттям.

Вартість друку та оброблення фотографії коливається від 70 до 200 грн. Це залежить від чашки та фото яке потрібно буде наносити. Також тираж теж на це впливає. Доступні чашки від 210мл. до 310мл.

Тому якщо ви бажаєте замовити послугу друку фотографії на чашці зателефонуйте до "Майстер-Фото". Ми обговоримо усі деталі та вартість.

Ви можете замовити чашку з фото через форму на цій сторінці або зателефонувавши до нас.

Акція! За репост з коментарем в соцмережах: Facebook, ВК, Однокласники, Twitter та Google+ знижка до 50% на одну з наших послуг.

Коментарі

Фотопослуги

Послуги фотографа Майстер-Фото

Ретуш фото

Редагування фотографій

Фотомонтаж та колаж

Обробка фотографій

Рекламна ретуш

Додаткові послуги

Якщо не підходить жоден розділ

Курс Adobe Photoshop від Майстер Фото

Дизайнерські послуги

Фірмовий стиль

Веб-дизайн

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу