Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Реставрація старих фотографій, або як подарувати нове життя старим фотознімкам

18 Травня 2016 15:01
Найімовірніше, в кожному будинку знайдуться численні альбоми з фотографіями різних часів, які нагадують про значущі моменти життя. У старших поколінь можна знайти фотокартки воєнних років, а в інших старовинних архівах можна знайти збережені дореволюційні фотознімки. Час не може стояти на місці: через десятиліття фотографії вицвітають, тьмяніють, папір жовтіє. На фотокартках з'являються заломи, утворюються подряпини і навіть брудні або жирні плями. Значні зміни далеко не в кращу сторону зазнають фотографії, які особливо дорогі людям, - ті фотознімки, які роками зберігаються ближче до серця. За рахунок такого зберігання фото тріскається, мнеться і навіть може порватися. Одним словом, старі фотокартки втрачають свій зовнішній вигляд.

Значення фото
Кожен з нас розуміє, що фотографії відіграють важливу роль у збереженні і збільшенні наших спогадів про колишні роки. Крім механічних пошкоджень, перерахованих вище, погіршення якості фотознімків може бути викликано також і факторами навколишнього середовища, такими як вплив вологості, температури повітря, сонячного світла; впливом часу на фотопапір і хімічні сполуки, які використовувалися при створенні фотознімку.

Відновлення фотографій - це єдина можливість повернути гарний стан знімкам

Що ж робити, якщо негативи або цифрові фото відсутні і повторний друк фотографій неможливий? Реставрація старих фотографій - єдиний вірний вихід з подібної ситуації. Професіонали своєї справи зроблять все можливе, щоб відновлення фото було зроблено на вищому рівні. Фахівці-дизайнери повернуть фотографії первинний вигляд, використовуючи такі методи, як корекція кольору фотографій, ретушування і т.п. Реставрація, розфарбовування старих фотографій здатні творити чудеса! Завдяки цьому назавжди зникнуть не лише подряпини і плями, а й суттєві розриви і тріщини.

Реставрація і розфарбовування старих фотографій: цифрові і традиційні методи

Якщо зануритися на кілька десятиліть назад, то стане ясно, що задовго до появи цифрових технологій реставраторами здійснювалося відновлення фото традиційними методами. У той час майстри своєї справи виконували подібну роботу вручну, без застосування спеціалізованого програмного забезпечення. Реставрація, розфарбовування фото здійснювалася шляхом використання художніх кісточок і фарб. Як тільки оптичний контраст був наведений, повторно робився фотознімок відновленої фотографії.

На сьогоднішній день дизайнери мають в своєму арсеналі цифрові інструменти, що включають комп'ютери з програмним забезпеченням, сканери, відкалібровані монітори з високою роздільною здатністю, відкалібровані принтери, якісний фотопапір і чорнила для друку фотографій. Чорно-біле фото в кольорове - одна з головних складових реставрації фотознімків. Цифрове розфарбовування  та відновлення фото включає в себе кожен метод традиційної реставрації, дозволяючи добитися зручної його реалізації.

Реставрація старих фото зможе подарувати нове життя важливих подій минулих років, відображеним на папері!

Коментарі

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу