Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Обробка весільних фото

Натисни на фото, щоб переглянути нашу роботу у повний екран

Вартість: Обробка весільних фото
50 грн.
Замовити

Обробка весільних фото в "Майстер-Фото"

Ми готові запропонувати молодятам та усім бажаючим послуги з обробки весільних фото. Завдяки графічному редактору Adobe Photoshop і вмінню наших фахівців, можна покращити весільні фото з будь-якого сучасного фотоапарата.

"Майстер-Фото" надає такі послуги з обробки весільних фото:

Ретуш фотографії молодят.
Забираємо блиск з шкіри молодят, прищики та інші зайві деталі, які псують фото. Вирівнюємо тон шкіри та забираємо мішки під очима. За потреби додаємо блиск в очі та коригуємо одяг нареченого і нареченої.

Виправляння перспективи, вирівнювання фото. Якщо фотограф, що фотографував молодят тримав фотоапарат криво, не біда, ми вирівняємо. Як нахил по горизонталі так і по вертикалі. А за потреби і кут зйомки.

Покращення різкості забирання шумів з фото молодят. Якщо ваша весільна фотографія не чітка або має зернистість, ми це виправимо.

Забирання з фото зайвих предметів. Інколи на фото молодят може потрапити зайвий предмет чи навіть людина, а фото вам дуже подобається. Це можна прибрати з допомогою Adobe Photoshop. І ваша фотографія буде виглядати так, як ніби ніколи на ній не було цього предмету чи людини.

Корекція тону та кольору. Тон та колір для весільних фотографій має важливе значення. Важливо, щоб всі фотографії були в одному тоні, за звичай тепло-пастельному. Фото в одному стилі краще виглядатимуть в весільному альбомі. Майстер фото зможе це підкоригувати.

Корекція групових весільних фотографій. Часто на групових весільних фотографіях, хтось закриє очі, чи відкриє рота, чи один одного заступить. Це все виправляється. Будь який з перелічених дефектів кадру можна виправити в графічному редакторі.

Кадрування весільного фото. Ми кардуємо весільні фотографії під побажання замовника. Можемо відрізати не потрібний фрагмент, розтягнути фото під потрібні замовнику критерії.

Ми поговорили про виправлення весільних фотографій, але ще до весільних фото можна застосувати безліч ефектів, які підсилять ваше весільне фото.

Ми рекомендуємо замовляти у нас наступні ефекти:

  • Весільне фото у стилі вінтаж.
  • Фото стиль Бьюті-ретуш.
  • Ретро стиль.
  • Художня обробка фотографії.

Це ще далеко не повний перелік можливих дій з весільними фотографіями для наших клієнтів. Як видно з переліченого практично любу весільну фотографію можна покращити та придати неповторного шарму. Запрошуємо стати нашими клієнтами. Чекаємо на ваші фотографії.

Акція! Кожного місяця серед наших клієнтів (до 5 числа) ми розігруємо три гарні фоторамки.
Достатньо зробили одне замовлення і у вас є шанс на подарунок.
Розіграш буде проходити на нашій сторінці у Facebook

Коментарі

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу