Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Художнє оброблення фотографії

Натисни на фото, щоб переглянути нашу роботу у повний екран

Вартість: Художнє оброблення фотографії
300 грн.
Замовити

Художнє оброблення фотографії

В цій статі ми поговоримо про художнє оброблення фотографії, що це таке і з чим його їдять. А точніше ви дізнаєтесь, як “Майстер Фото” може обробити ваші фотографі цим ефектом та придати їм особливого шарму та неповторності.

Художня обробка вашої фотографії полягає в певній стилізації початкового зображення нашими фахівцями в програмі Adobe Photosop, в результаті якого ви отримаєте фотографію, на якій буде більше об'єму, світла,тепла та кольору, контрасту.

Художня обробка фотографії передбачає проведення маніпуляцій над фотографією з використанням великої кількості інструментів графічного редактора Adobe Photosop.

Інструмент “кісточка”(brash) використовується для придання більшого об'єму елементам, підсилення тіней, підсилення білку в очах, то що.

Використання різних фільтрів редактора (Blur), для того щоб розгладити шкіру, добавити шуму де потрібно, м'якість фокусу, різкість певним елементам.

Зазвичай використовується інструмент “Карта градієнта” для того, щоб відобразити переливання кольорів на об’єкті.

Окремий етап роботи при такій обробці, це робота з тоном та кольоропередачею вихідної фотографії. Необхідно правильно налаштувати контраст між світлими та темними ділянками знімку, від балансувати кольори, збільшити температуру зображення, то що.

Часто потрібно додавати сонячне або місячне світло до фотографії, щоб ще більше підкреслити казковість та особливу атмосферу знімку.

Також при такій обробці використовується зональне оброблення елементів композиції, тобто майстер обробляє основну особу зйомки, потім наприклад небо, згодом елементи заднього фону. Така робота може потребувати не одну годину часу спеціаліста.

Хороша обробка фотографії саме цим ефектом залежить від того на скільки якісну фотографію ви нам наддасте. Ми радимо фотографії відзняті професійними дзеркальними цифровими камерами у форматі RAW, але можна і якісними цифровими фотокамерами.

Це не зовсім ретуш і не монтаж - це окремий стиль оброблення фотографії, окрема послуга на нашому сайті.

Вартість оброблення фотографії художнім стилем у фотостудії ”Майстер Фото” коштує 90 грн.

Термін обробки до 3-х днів.

Акція! Кожного місяця серед наших клієнтів (до 5 числа) ми розігруємо три гарні фоторамки.
Достатньо зробили одне замовлення і у вас є шанс на подарунок.
Розіграш буде проходити на нашій сторінці у Facebook

Коментарі

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу