Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Про сервіс

Фотостудія онлайн

Студія «Майстер Фото»представляє вам онлайн фотостудію по наданню фотопослуг та дизайнерських послуг. Цей веб-сайт повністю замінює вам відвідування реальної фото студії, більше не потрібно витрачати свій час. Тепер можна відправити замовлення on-line, оплатити, вибрати зручний спосіб доставки сидячи перед комп’ютером приєднаного до мережі інтернет буквально за декілька хвилин.

Ми зібрали колектив високопрофесійних дизайнерів, які з впевненістю візьмуться за виконання практично будь-яких дизайнерських послуг на найвищому професійному рівні в найкоротший термін, щоб задовольнити найвимогливішого клієнта.

Наші послуги поділені на три частини: «Фотопослуги», «Дизайнерські послуги», «Ефекти для фотографій». Функціонально вони розмежовані та до них використовуються різні форми замовлення, доступ до яких здійснюється через 3-и кольорові блоки на сторінках сайту під головним меню, або на сторінці конкретної послуги.

ФОТОПОСЛУГИ - послуги виключно над Вашими фотографіями зробленими цифровим фотоапаратом чи від скановані сканером. Це покращення якості фотографій, ретуш фотографій, фотомонтаж, колаж,реставрація старих фотографій,колірна та тонова корекція, рекламна ретуш, підготовка фотографій для інтернет-магазинів, друк фотографійта багато іншого.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПОСЛУГИ – в цьому розділі згруповані в основному поліграфічні послуги та деякі веб-послуги. В більшості робота пов’язана з векторною графікою. Ми надаємо такі послуги: фірмовий стиль, логотип, дизайн візитної картки, розробка макетів сайтів, інтернет- банери, тощо.
ЕФЕКТИ ДЛЯ ФОТОГРАФІЙ -  тут ми представляємо вже готові фотографічні шаблони, з різноманітними сюжетами. Вам потрібно вибрати шаблон який сподобався та відправити нам фото або декілька фото для вибору особи або осіб чи предметів монтажу. Щоб фотомонтаж був реалістичним потрібно щоб об’єкт був сфотографованим під тим же ракурсом що і шаблон монтажу.

РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ – ми здійснюємо, також, розробку веб-сайтів під ключ. У нас великий досвід у цій сфері. Ви отримаєте, сучасний сайт, адаптований під мобільні пристрої з унікальним, не шаблонним дизайном. Ціна на виготовлення сайту договірна, орієнтовано від 1500 грн. Більш детальніше про виготовлення веб-сайту ви можете почитати на цій сторінці – розробка веб-сайтів.

Ми впевнені, що Ви будете задоволені якістю сервісу і результатами виконаних робіт і станете нашим постійним клієнтом! З найкращими побажаннями студія «Майстер Фото».

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу