Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Реставрація старих фотографій

Натисни на фото, щоб переглянути нашу роботу у повний екран

Вартість: Реставрація старих фотографій
200 грн.
Замовити

Реставрація фотографій

Професійна реставрація старих фотографій майстрами Photoshop від компанії "Мастер-Фото". Відновимо Ваші фото, надрукуємо та відправимо онлайн. Замовляйте в Мастер-Фото. Працюємо по всій Україні.

Ціна реставрації фото від 150 грн.

Реставрація старих фотографій – це комплекс дій із застосуванням спеціального програмного забезпечення для покращення якості фотографії, відновлення втрачених фрагментів, позбавлення від подряпин та пилу, видалення пошкоджень від води, сонця тощо.

Мабуть, кожна людина на світі час від часу полюбляє переглядати старі фотографії з власних стареньких альбомів, фото скриньок, де зафіксовані Ваші бабусі, дідусі, батьки, прабабці чи прадіди в часи свого дитинства, молодості, зрілості, старості та й інші родичі, яких вже, можливо, і немає серед нас, але вони залишаються у вашій пам'яті. Спогади про них - безцінний скарб для Вас та ваших нащадків.

Але, на жаль, час підвладний і над цими простими шматочками паперу прямокутної форми, які є безцінними для тих, кому вони належать.

З плином років фотографія втрачає колір, на ній з’являються подряпини, згини, пожовтіння, плями, навіть, можливо, певні фрагменти безслідно зникають навіки.

Сучасним програмним засобам під силу перенести паперову фотографію в електронний формат, здійснити реставрацію фотографії та надрукувати її повторно. Тим самим ви вдихаєте нове життя в стареньку фотокарточку і даєте початок новому циклу життя для неї. Можливо, ваші онуки будуть вдячні Вам за збережену історію.

Фотостудія "Мастер-фото" пропонує Вам довірити нам свої старі фотографії для реставрації. Ми зробимо все можливе, щоб ця фотографія приносила вам та вашим близьким радість, а наш великий досвід роботи із реставрації старих фотографій дозволяє гарантувати вам 100% результат.

На закінчення хочеться перелічити переваги реставрації старої фотографії:

  • Ви продовжуєте життя старій фотографії, і тим самим залишаєте пам’ятку своїм нащадкам. 
  • Ви можете зробити гарний подарунок своїм близьким, особливо старшому поколінню, яким буде надзвичайно приємно побачити себе в молодості і знати, що їх цінують. 
  • Ви можете прикрасити інтер’єр квартири чи будинку фотознімками своїх предків.

Увага! ТЕХНІЧНІ МОМЕНТИ. Просимо надсилати відскановану фотографію в розширенні 300 dpi або більше та збережену в одному з таких форматів: jpg, png, tiff, pdf. В одному замовленні ви можете відправити декілька фотографій. Чим якісніше фото, тим краща буде реставрація.

Реставрація фотографії містить:

  • Тонову корекцію (корекцію світла і тіней).
  • Підчищення (виправлення) недоліків на самій фотографії (плями, подряпини, тріщини тощо.) 
  • Відновлення втрачених фрагментів (використання різних методів, щоб відновити втрачений фрагмент на фотографії, включаючи монтаж). 

За вашим бажанням ми безкоштовно нанесемо будь-які пам’ятні написи на фотографію, це може бути рік, коли зроблена фотографія, місце, де зроблена фотографія, ім’я та прізвище того, хто зображений на фото. Просимо за потреби вказати це в коментарях до замовлення.

Мастер-Фото здійснює реставрацію фотографій по всій Україні. Ви можете надіслати нам відскановану, стару пошкоджену фотографію на нашу електронну пошту service@master-photo.com.ua

Акція! Кожного місяця серед наших клієнтів (до 5 числа) ми розігруємо три гарні фоторамки.
Достатньо зробили одне замовлення і у вас є шанс на подарунок.
Розіграш буде проходити на нашій сторінці у Facebook

Коментарі

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу