Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Ефект «HDR»
Вартість: Ефект «HDR»
15 грн.
Замовити

HDR-Високий динамічний діапазон на фотографії

High Dynamic Range (HDR) - це високий динамічний діапазон. Це модний напрям у фотографії. HDR фото відрізняється від звичайної фотографії своєю неймовірною деталізацією найдрібніших деталей, казково насиченими кольорами, а також надприродними, містичними тінями.


Щоб отримати ефект HDR,  вам знадобиться сучасна професійна фотокамера, за допомогою якої створюється фото одного й того самого об’єкта з різною витримкою: фотоапарат фотографує кілька разів - у світлому і в темному варіантах, потім або апаратно, або програмно діапазони поєднуються для отримання багатого зображення.


Наша студія пропонує фотопослугу «High Dynamic Range (HDR)» - досягнення псевдоефекту HDR за допомогою графічних програм та спеціальних фільтрів. Псевдоефект, звісно ж,  не порівняти зі справжнім ефектом HDR, але все ж це дасть змогу досить відчутно покращити фотографію. Ми розширюємо динамічний діапазон зображення, завдяки цьому «втрачені» деталі кадру стають видимими практично при будь-якому контрасті, зникають переосвітлення і провали в темних ділянках, освітлення балансується, стає більш рівномірним.

Акція! За репост з коментарем в соцмережах: Facebook, ВК, Однокласники, Twitter та Google+ знижка до 50% на одну з наших послуг.

Коментарі

Фотопослуги

Послуги фотографа Майстер-Фото

Ретуш фото

Редагування фотографій

Фотомонтаж та колаж

Обробка фотографій

Рекламна ретуш

Додаткові послуги

Якщо не підходить жоден розділ

Курс Adobe Photoshop від Майстер Фото

Дизайнерські послуги

Фірмовий стиль

Веб-дизайн

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу