Профессиональная Обработка Фотографий

РАЗРАБОТКА ФИРМЕННОГО СТИЛЯ

ВЕБ-ДИЗАЙН, Интернет баннеры

Реставрація старих фотографій, або як подарувати нове життя старим фотознімкам

18 Травня 2016 15:01
Найімовірніше, в кожному будинку знайдуться численні альбоми з фотографіями різних часів, які нагадують про значущі моменти життя. У старших поколінь можна знайти фотокартки воєнних років, а в інших старовинних архівах можна знайти збережені дореволюційні фотознімки. Час не може стояти на місці: через десятиліття фотографії вицвітають, тьмяніють, папір жовтіє. На фотокартках з'являються заломи, утворюються подряпини і навіть брудні або жирні плями. Значні зміни далеко не в кращу сторону зазнають фотографії, які особливо дорогі людям, - ті фотознімки, які роками зберігаються ближче до серця. За рахунок такого зберігання фото тріскається, мнеться і навіть може порватися. Одним словом, старі фотокартки втрачають свій зовнішній вигляд.

Значення фото
Кожен з нас розуміє, що фотографії відіграють важливу роль у збереженні і збільшенні наших спогадів про колишні роки. Крім механічних пошкоджень, перерахованих вище, погіршення якості фотознімків може бути викликано також і факторами навколишнього середовища, такими як вплив вологості, температури повітря, сонячного світла; впливом часу на фотопапір і хімічні сполуки, які використовувалися при створенні фотознімку.

Відновлення фотографій - це єдина можливість повернути гарний стан знімкам

Що ж робити, якщо негативи або цифрові фото відсутні і повторний друк фотографій неможливий? Реставрація старих фотографій - єдиний вірний вихід з подібної ситуації. Професіонали своєї справи зроблять все можливе, щоб відновлення фото було зроблено на вищому рівні. Фахівці-дизайнери повернуть фотографії первинний вигляд, використовуючи такі методи, як корекція кольору фотографій, ретушування і т.п. Реставрація, розфарбовування старих фотографій здатні творити чудеса! Завдяки цьому назавжди зникнуть не лише подряпини і плями, а й суттєві розриви і тріщини.

Реставрація і розфарбовування старих фотографій: цифрові і традиційні методи

Якщо зануритися на кілька десятиліть назад, то стане ясно, що задовго до появи цифрових технологій реставраторами здійснювалося відновлення фото традиційними методами. У той час майстри своєї справи виконували подібну роботу вручну, без застосування спеціалізованого програмного забезпечення. Реставрація, розфарбовування фото здійснювалася шляхом використання художніх кісточок і фарб. Як тільки оптичний контраст був наведений, повторно робився фотознімок відновленої фотографії.

На сьогоднішній день дизайнери мають в своєму арсеналі цифрові інструменти, що включають комп'ютери з програмним забезпеченням, сканери, відкалібровані монітори з високою роздільною здатністю, відкалібровані принтери, якісний фотопапір і чорнила для друку фотографій. Чорно-біле фото в кольорове - одна з головних складових реставрації фотознімків. Цифрове розфарбовування  та відновлення фото включає в себе кожен метод традиційної реставрації, дозволяючи добитися зручної його реалізації.

Реставрація старих фото зможе подарувати нове життя важливих подій минулих років, відображеним на папері!

Комментарии

Присоединяйтесь к нашему сообществу на Facebook!
Будете в курсе акций, розыгрышей, статей и новинок нашего сервиса