Профессиональная Обработка Фотографий

РАЗРАБОТКА ФИРМЕННОГО СТИЛЯ

ВЕБ-ДИЗАЙН, Интернет баннеры

Історія фотомонтажу

02 Січня 2017 12:03
Фотомонтаж - це процес (і результат процесу) створення складеного фото шляхом розрізання та суміщення елементів різних фотографій. 

Зведену картинку раніше іноді фотографували для того, щоб остаточне зображення виглядало безшовним. Сьогодні фотомонтаж здійснюється за допомогою програмного забезпечення для редагування зображень. Цей метод називається фахівцями «компонуванням» (compositing), також його часто називають «фотошопінг» (photoshopping). 

Автор Грау Олівер у своїй книзі "Віртуальні мистецтва: ілюзії занурення» зазначає, що створення штучних середовищ, що виникають в результаті технічної експлуатації нового винаходу, - давня людська практика протягом століть. Так слайди були виготовлені зі складових зображень. Перший і найбільш відомий фотомонтаж називався "Два шляхи життя" (1857 р.), а автор його - Оскар Рейландер, а незабаром з'явилися і фотографії Генрі Робінсона Персі, наприклад "Блекнущая Авей" (1858). 

Ці роботи прагнули кинути виклик домінуючій в той час мальовничості і театральності картин. Фантастичні листівки-фотомонтажні були популярні у вікторіанську епоху і поширилися в епоху короля Едуарда. Багато хто з перших прикладів тонкого мистецтва фотомонтажу складаються з сфотографованих елементів доопрацьованих аквареллю. Рух «Дада» в Берліні, допоміг зробити монтаж фото областю сучасного мистецтва. Вони першими ввели в ужиток термін "фотомонтаж" наприкінці війни, близько 1918 або 1919 року. Іншими відомими експонентами були роботи Хеартфілд Джона, Ханна Höch, Курт Швіттерс, Рауль Хаусманн. Окремі фотографії об'єднувались, щоб створити новий предмет чи зоровий образ, і є потужним інструментом для вираження протесту світовій війні. Методи «Дада» успадковуються і використовуються європейськими сюрреалістами, такими як Сальвадор Далі. Перша в світі виставка фотомонтажу була проведена в Німеччині в 1931 році. Пізніше придуманим в Європі термін «фотоколаж» (photocollage) зазвичай називають великі й амбітні роботи. 

Становлення методів раннього мистецтва фотомонтажу підтримувалось рекламною індустрією з кінця 20-х років. Етика монтажу фото Фотомонтаж може містити елементи, одночасно реального і уявного життя. Таке поєднання фотографії і цифрових маніпуляцій можна створити зіткнення між естетикою і етикою - наприклад, в підробленні новинних фотографіях, які представлені як реальні. У Сполучених Штатах, наприклад, в Національній Асоціації Фотографів Преси створили «Кодекс етики заохочення точності опублікованих зображень», в якому основоположним принципом проголошено: "не маніпулювати образами які можуть ввести в оману глядачів або спотворити факти ". 

Фотомонтаж є зараз частиною традиційних фотозамовлень по всьому світу. Весільний монтаж, віньєтки, сімейні колажі - на сьогодні це ціла індустрія, тільки в США приносить прибуток у розмірі 2,5 млрд. дол. У Україні та Росії це також поширений вид заробітку. Сучасні фотографи використовують комп'ютер для створення простих колажів і накладення титрів. 

Комментарии

Присоединяйтесь к нашему сообществу на Facebook!
Будете в курсе акций, розыгрышей, статей и новинок нашего сервиса