Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Візитна картка
Вартість: Візитна картка
200 грн.
Замовити

Зробити візитну картку

Візитна картка - це шматок паперу чи картону розміром 90х50 мм. Це є неофіційний паспорт людини, оскільки в ній знаходиться найважливіша інформація, необхідна при першому знайомстві.

Візитка як правило містити ім'я власника, найменування компанії та контактну інформацію.

Візитки умовно можна поділити на 3 види: корпоративні, ділові та особисті.

Корпоративна візитна картка, як правило, не містить імен і прізвищ. Під час друку в ній вказується інформація про компанію, вид діяльності, перелік послуг, контактні телефони, схема проїзду, адреса інтернет-сторінки. Безпосередньо, корпоративна візитка відтворює фірмовий стиль компанії, має рекламний характер і в основному використовується на   конференціях,  виставках, презентаціях.

Ділову візитку використовують в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам.   Обов'язково вказують  на ділових візитках ім'я та прізвище, посада бізнесмена, а також назва фірми і галузь її діяльності. Відповідно до загальносвітової практики і за правилами ділової мови спочатку повинні бути вказані ім'я, по батькові, а потім - прізвище. У розробці дизайну візитки використовується фірмовий стиль компанії та логотип. Такі візитки, зазвичай, мають строгий дизайн. У державних службовців та депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних відзнак, таких як   герб країни та прапор. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету. Винятком є дипломати і вищі державні посадові особи. Ділові візитки повинні містити шрифти, які легко читаються. Не рекомендується застосовувати складні декоративні шрифти, курсивне виділення, а також виділення «жирним».

Особисті візитки зазвичай використовуються в неформальному спілкуванні при дружньому знайомстві. Також популярні вони серед само зайнятих осіб. У такій візитці, практично завжди, вказуються ім'я, прізвище та номер телефону власника. Посаду і адресу у візитці такого виду можна не вказувати. Друк візитки може бути виконаний в будь-якому стилі і розроблятися відповідно до індивідуальних побажань власника.  

Візитка може бути строгою, консервативною чи, навпаки, підкреслено аристократичною, вишуканою чи навіть зухвалою.

Ми не використовуємо дизайнерських шаблонів, а створюємо унікальний дизайн візитної картки згідно з вашими побажаннями.

Не забудьте в коментарях до замовлення вказати всі необхідні реквізити, які мають бути розміщені на візитній картці і якнайповніше опишіть стиль візитки.

Акція! За репост з коментарем в соцмережах: Facebook, ВК, Однокласники, Twitter та Google+ знижка до 50% на одну з наших послуг.

Коментарі

Оброблення фотографій

Ретуш фотографій обличчя

Редагування фотографій

Фотомонтаж та колаж

Обробка фотографій стильними ефектами

Рекламна ретуш

Додаткові послуги

Якщо не підходить жоден розділ

Дизайнерські послуги

Фірмовий стиль

Веб-дизайн

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу