Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Макет вивіски
Вартість: Макет вивіски
1000 грн.
Замовити

Макет вивіски

Рекламна вивіска сьогодні - це "візитна картка" будь-якого закладу. Сучасні мегаполіси сяють всілякими світловими і неоновими вивісками. Тому, виготовлення дизайну яскравих, нестандартних вивісок та лайтбоксів, об'ємних літер має важливе значення на сьогоднішній день. Красива, незвичайна вивіска з підсвічуванням сприятиме покращенню справ у Вашому бізнесі. Великий досвід розроблення дизайну всіх видів рекламних вивісок дає можливість швидко і якісно виконати будь-яке замовлення.

Сьогодні використовуються неонові вивіски, фасадні вивіски, які спрямовані на одне - отримання прибутку, що створюється за рахунок потоку покупців. 

Виконане нами замовлення виготовлення макету вивіски повністю готове до широкоформатного друку та відповідає наступним вимогам: 
• Виконана робота передається замовнику файлами у форматах TIFF, EPS (Adobe Photoshop), EPS (Adobe Illustrator).
• Всі не растрові елементи (шрифти і т.п.), які містяться в EPS або файлах інших форматів, які мають векторну частину (QuarkXPress тощо), конвертуються в криві.
• TIFF і всі растрові елементи файлів EPS зберігаються у форматі CMYK.
• У макетах для друку інтер'єрної реклами максимальний дозвіл растрових елементів не перевищує 300 dpi в реальному розмірі (масштаб 1:1).
• У макетах для друку зовнішньої реклами максимальний дозвіл растрових елементів не перевищує 100 dpi в реальному розмірі (масштаб 1:1).
• Суцільний чорний колір є складеним: C - 65%, M - 65%, Y - 65%, K - 100%
• Зображення буде «зведене», без слоїв, прозоростей і нерастрованих текстових шарів.
• У векторні формати растрові елементи є вставлені, а не прилінковані.

В коментарях до замовлення обов’язково вкажіть технічні параметри майбутньої вивіски, при можливості прикріпіть креслення, фотографії фасадів, тощо.
Акція! За репост з коментарем в соцмережах: Facebook, ВК, Однокласники, Twitter та Google+ знижка до 50% на одну з наших послуг.

Коментарі

Оброблення фотографій

Ретуш фотографій обличчя

Редагування фотографій

Фотомонтаж та колаж

Обробка фотографій стильними ефектами

Рекламна ретуш

Додаткові послуги

Якщо не підходить жоден розділ

Дизайнерські послуги

Фірмовий стиль

Веб-дизайн

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу