Професійне Оброблення Фотографій

розробка фірмового стилю

ВЕБ-ДИЗАЙНу, ІНТЕРНЕТ-банерів

Ефект «HDR»
Вартість: Ефект «HDR»
15 грн.
Замовити

HDR-Високий динамічний діапазон на фотографії

High Dynamic Range (HDR) - це високий динамічний діапазон. Це модний напрям у фотографії. HDR фото відрізняється від звичайної фотографії своєю неймовірною деталізацією найдрібніших деталей, казково насиченими кольорами, а також надприродними, містичними тінями.


Щоб отримати ефект HDR,  вам знадобиться сучасна професійна фотокамера, за допомогою якої створюється фото одного й того самого об’єкта з різною витримкою: фотоапарат фотографує кілька разів - у світлому і в темному варіантах, потім або апаратно, або програмно діапазони поєднуються для отримання багатого зображення.


Наша студія пропонує фотопослугу «High Dynamic Range (HDR)» - досягнення псевдоефекту HDR за допомогою графічних програм та спеціальних фільтрів. Псевдоефект, звісно ж,  не порівняти зі справжнім ефектом HDR, але все ж це дасть змогу досить відчутно покращити фотографію. Ми розширюємо динамічний діапазон зображення, завдяки цьому «втрачені» деталі кадру стають видимими практично при будь-якому контрасті, зникають переосвітлення і провали в темних ділянках, освітлення балансується, стає більш рівномірним.

Акція! За репост з коментарем в соцмережах: Facebook, ВК, Однокласники, Twitter та Google+ знижка до 50% на одну з наших послуг.

Коментарі

Оброблення фотографій

Ретуш фотографій обличчя

Редагування фотографій

Фотомонтаж та колаж

Обробка фотографій стильними ефектами

Рекламна ретуш

Додаткові послуги

Якщо не підходить жоден розділ

Дизайнерські послуги

Фірмовий стиль

Веб-дизайн

Приєднуйтесь до нашої спільноти на Facebook!
Будете в курсі акцій, розіграшів та новинок і цікавих статей нашого сервісу